arkasiradakilerfan.foruml.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkasiradakilerfan.foruml.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 100. Bölüm Çalışmalarım..
Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyPerş. Ocak 28, 2010 3:01 pm tarafından marilyn

» 96. bolum imzaları
Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptySalı Ocak 26, 2010 8:07 pm tarafından 'nRhyT

» ByFeLixFeLiciS
Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:08 pm tarafından marilyn

» Asqummm (: x$ ''buda ben''
Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyPaz Ocak 24, 2010 6:35 pm tarafından asqummm

» SiwaStyLee
Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 6:11 pm tarafından Gamze[LİF]

En iyi yollayıcılar
asqummm
Özge-Sevda dalgıç Röportajı Vote_lcapÖzge-Sevda dalgıç Röportajı Voting_barÖzge-Sevda dalgıç Röportajı Vote_rcap 
VesaiRe
Özge-Sevda dalgıç Röportajı Vote_lcapÖzge-Sevda dalgıç Röportajı Voting_barÖzge-Sevda dalgıç Röportajı Vote_rcap 
marilyn
Gamze[LİF]
"SinSi"
ßü$i^^
istanbullu
ArSiNLy
ßutterfly
'nRhyT

Özge-Sevda dalgıç Röportajı

2 posters
YazarMesaj
'nRhyT
Aktif Üye

'nRhyT

Özge-Sevda dalgıç Röportajı Empty
MesajKonu: Özge-Sevda dalgıç Röportajı   Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 1:38 pm

Biraz Kendinizden bahseder misiniz?
23021984 İstanbul’da doğdumOrta okul ve lise hayatımda okulun basketbol takımındaydım o yıllarda basketbol her şeyimdi denilebilirÜniversite açık öğretimdeyim 3 sene ‘’SADRİ ALIŞIK’’ tiyatro okulunda tiyatro eğitimi aldım
Oyunculuk deneyiminiz nasıl başladı ?
‘’SADRİ ALIŞIK’’ tiyatro okulundan eğitim aldıktan sonra ‘’SADRİ ALIŞIK’’ sahnesinde oyunlarımız başladıİlk oyunlarımız festival oyunları sonrasında profesyonel oyunlar derken tiyatrodan dizi oyunculuğuna geçtim
Birlikte aynı projede yer almak istediğiniz kişiler var mı?
Türk sinemasının hayranıyım herkes gibi onlarla büyüdüm ve duayen oyuncularla aynı projede olmak onlarla biraz daha yoğrulmak bilgilenmek isterim
Mesela : Türkan ŞorayÇolpan İlhanHaluk Bilginer
‘’Özge’’ karakteri halktan nasıl bir tepki alıyor ?
Özge asi haksızlığa gelemeyen hayatın şartlarından dolayı korumacı yönü ağar basan kendi düşündüklerinin ve sözlerinin arkasında durduğu için çok benimsendiÇünkü bu devirde artık kızlar hayata karşı daha sert ve korumacı bir tutumda
Dizide ki rolünüz ile benzer yanlarınız var mı ?
Evet var haksızlığa kesinlikle gelemem …
Bir şey varsa vardır yoksa da kimse bana var dedirtemez yani biraz da inatçıyımdır bildiğim konusunda
Hobileriniz nelerdir,boş vakitlerinizi nasıl değerlendirirsiniz?
Spor spor spor tek vazgeçilmezim ama set’ten dolayı biraz ara verdim Doğa’ya aşığım ormanda ata binmek çok huzur verir,hem adrenalin tutkunuyum motosiklet kullanıyorum hem adrenalin hem de huzur ikisi’de çok zıt birbirine fakat hiç birinden vazgeçemiyorum
Arka Sıradakiler’in yeni sezonunda bizleri neler bekliyor ?
Sürprizler bizi bekliyor
Ve son olarak hayranlarınıza söylemek istediğiniz şeyler var mı ?
Biz bu dizi de hayatın gerçeklerini yansıtıyoruzOktay,Özge,Rıza ve diğer bütün karakterler gerçek ve biz hatalarda yapıyoruz ve cezasını ağar bir şekilde çekiyoruz sadece örnek olsun bizim yaptığımız hatalara özenilmesin tek gerçek ve doğru oradaki dostluk arkadaşlıktır
ßutterfly
Bayan Moderatör

ßutterfly

Özge-Sevda dalgıç Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Özge-Sevda dalgıç Röportajı   Özge-Sevda dalgıç Röportajı EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 10:46 am

TşkLer p. için Özge-Sevda dalgıç Röportajı 704503

Özge-Sevda dalgıç Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevda Dalgıç
» Sinem Öztürk Röportajı