arkasiradakilerfan.foruml.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkasiradakilerfan.foruml.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 100. Bölüm Çalışmalarım..
Badem- Özlem Tekin EmptyPerş. Ocak 28, 2010 3:01 pm tarafından marilyn

» 96. bolum imzaları
Badem- Özlem Tekin EmptySalı Ocak 26, 2010 8:07 pm tarafından 'nRhyT

» ByFeLixFeLiciS
Badem- Özlem Tekin EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:08 pm tarafından marilyn

» Asqummm (: x$ ''buda ben''
Badem- Özlem Tekin EmptyPaz Ocak 24, 2010 6:35 pm tarafından asqummm

» SiwaStyLee
Badem- Özlem Tekin EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 6:11 pm tarafından Gamze[LİF]

En iyi yollayıcılar
asqummm
Badem- Özlem Tekin Vote_lcapBadem- Özlem Tekin Voting_barBadem- Özlem Tekin Vote_rcap 
VesaiRe
Badem- Özlem Tekin Vote_lcapBadem- Özlem Tekin Voting_barBadem- Özlem Tekin Vote_rcap 
marilyn
Gamze[LİF]
"SinSi"
ßü$i^^
istanbullu
ArSiNLy
ßutterfly
'nRhyT

Badem- Özlem Tekin

YazarMesaj
Gamze[LİF]
Aktif Üye

Gamze[LİF]

Badem- Özlem Tekin Empty
MesajKonu: Badem- Özlem Tekin   Badem- Özlem Tekin EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 7:39 pm

* badem *
ikinci ayrılık zor qeldi bana sensiz olmadı anladım qeç olsada..

* özlem tekin *
yanlızmısın sende sensiz qecelerde hiç düşündün mü ne yaparım diye..

* badem *
bir adım önüm sensiz qözükmüyor kalbimde ki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor..

* nakarat *
yollarda sebepsiz (yollarda) mutlumusun bensiz (bensiz) söyle bana sebepsiz biter mi aşk.. yollardasın evsiz yollarda bir bak sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk ?

* özlem tekin *
eski sevqili merak edilmez mi 5 senelik aşk unutup silinmez ki..

* badem *
korktum aramaktan başkası çıkar diye hep tanrıya sordum sen iyimisin diye bir adım önüm sensiz qözükmüyor kalbimde ki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor..

* nakarat *
yollardasın evsiz bir bak sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk yollarda sebepsiz mutlumusun bensiz (bensiz) söyle bana sebepsiz biter mi aşk ?

* özlem tekin *
nerdesin yine yolculuk nereye telefonda sesin sıktı ya işte seninle topladım tüm eşyalarını ne olur almaya qelme bırak izlerin kalsın bende..

* nakarat *
yollardayım sessiz birdaha sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk yollardasın evsiz mutlumusun bensiz söyle bana sebepsiz biter mi aşk ?

kalpsııız.. kalpsııız.. kalpsııız.. kalpsııız..

sen ağlama dedin.. hani dönecektin bir damla qözyaşım seninle bile qelmedi..

Badem- Özlem Tekin
1 sayfadaki 1 sayfası