arkasiradakilerfan.foruml.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkasiradakilerfan.foruml.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 100. Bölüm Çalışmalarım..
SÖFÖR:::::::::::: EmptyPerş. Ocak 28, 2010 3:01 pm tarafından marilyn

» 96. bolum imzaları
SÖFÖR:::::::::::: EmptySalı Ocak 26, 2010 8:07 pm tarafından 'nRhyT

» ByFeLixFeLiciS
SÖFÖR:::::::::::: EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:08 pm tarafından marilyn

» Asqummm (: x$ ''buda ben''
SÖFÖR:::::::::::: EmptyPaz Ocak 24, 2010 6:35 pm tarafından asqummm

» SiwaStyLee
SÖFÖR:::::::::::: EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 6:11 pm tarafından Gamze[LİF]

En iyi yollayıcılar
asqummm
SÖFÖR:::::::::::: Vote_lcapSÖFÖR:::::::::::: Voting_barSÖFÖR:::::::::::: Vote_rcap 
VesaiRe
SÖFÖR:::::::::::: Vote_lcapSÖFÖR:::::::::::: Voting_barSÖFÖR:::::::::::: Vote_rcap 
marilyn
Gamze[LİF]
"SinSi"
ßü$i^^
istanbullu
ArSiNLy
ßutterfly
'nRhyT

SÖFÖR::::::::::::

3 posters
YazarMesaj
VesaiRe
Administrator

VesaiRe

SÖFÖR:::::::::::: Empty
MesajKonu: SÖFÖR::::::::::::   SÖFÖR:::::::::::: EmptyCuma Eyl. 18, 2009 2:14 pm

Ali okula yazılacakmış. Ama çok fırlama bir çocuk olduğundan babası bazı önlemler almaya karar vermiş ve okuldaki öğretmenine ve diğer öğretmenlere durumu anlatmış. Sıra servis şoförüne gelmiş. Servis şoförüne oğlunun ne kadar fırlama olduğunu anlatmış. Şoför hiç oralı olmamış içinden, "ufacık çocuk ne kadar fırlama olabilir ki?" demiş... Okul günü gelmiş ve Ali alınması gereken yerden servise binmiş. Yolculuğun ilk başlarında sakin sakin oturan Ali daha sonra şoförün yanına gelerek "amca benim annem tavuk babam horoz olsaydı ben civciv olurdum değil mi?" demiş. Şoför: - "Evet yavrum, şimdi geç yerine otur" demiş. Biraz sonra Ali yine şoförün yanına giderek "amca benim annem inek babam boğa olsaydı ben buzağı olurdum değil mi?" demiş. Şoför biraz sinirli: - "Evet, şimdi git yerine otur", demiş. Biraz sonra Ali yine şoförün yanına gelerek "amca benim annem" demeye kalmadan şoför Ali'ye "ben sana bir soru soracağım" demiş ve ardından "senin annen orospu baban pezevenk olsaydı sen ne olurdun bakayım?" demiş. Ali sırıtarak cevap vermiş: - "ŞOFÖR".
https://arkasiradakilerfan.hareketforum.net
Gamze[LİF]
Aktif Üye

Gamze[LİF]

MesajKonu: Geri: SÖFÖR::::::::::::   SÖFÖR:::::::::::: EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 5:03 pm

biliyom bunu Exclamation fırlama şoför
asqummm
Aktif Üye

asqummm

MesajKonu: Geri: SÖFÖR::::::::::::   SÖFÖR:::::::::::: EmptyPaz Ocak 03, 2010 4:32 pm

ha.ha ha Lan buze Very Happy

SÖFÖR::::::::::::
1 sayfadaki 1 sayfası